E-pasts: info@ivgrupa.lv
Izdevīgāka cena kā pie ražotāja, garantijas tās pašas!
Paredzēta 3-14 cilvēkiem

GRAF SBR notekūdeņu attīrīšanas sistēma Klaro E Professional darbība norit saskaņā ar SBR pacelšanas tehnoloģijas principu. Tvertnē nav jāuzstāda strāvu vadoši komponenti. Visus kustību procesus veic trīs gaisa sūkņi, kuri darbojas ar kompresora palīdzību. Kompresors arī piegādā gaisu plāksnes ventilatoram SBR rezervuāra apakšdaļā. Kompresors un visas pārējās tehniskās sastāvdaļas prasa minimālu tehnisko apkopi, kā arī piedāvā elektroenerģijas padeves pārrāvuma detektoru, un tās atrodas vadības skapī, ko var uzstādīt ēkas tehniskajā telpā.

  • 15 gadu garantija notekūdeņu rezervuāriem
  • 3 gadu garantija tehnoloģijai
Nekādas strāvu vadošas tehnoloģijas rezervuārā

GRAF SBR notekūdeņu attīrīšanas sistēmai Klaro E Professional nav nepieciešama pastāvīga strāvu vadošas tehnoloģijas uzstādīšana tvertnē. Visus kustību procesus veic gaisa kompresors, kurš ir iebūvēts Klaro E Professional sistēmas vadībā. Gaisa sadale atsevišķos pumpja procesos tiek īstenota ar vadības funkcijas palīdzību. Gaisa kompresors ir ļoti izturīgs, un tā darbība nav skaļāka par čukstu.

Minimāla tehniskā apkope

Kompaktais vadības skapis, kas paredzēts sistēmas vadības nodrošināšanai ar gaisa kompresoru un vārstu, tiek uzstādīts ēkas tehniskajā telpā un prasa minimālu tehnisko apkopi. LCD displejs rāda atsevišķo ierīču darba stundas. Jebkuri energopadeves traucējumi tiek izziņoti ar vizuāla un akustiska signāla palīdzību. Visas vadības skapī instalētās sastāvdaļas ir izkārtotas tā, lai tās varētu viegli nomainīt. Šis modulārais dizains ievērojami ietaupa laiku un tādejādi – naudu, kas jāiegulda jebkāda veida tehniskajā apkopē vai remontdarbos.